proEATS - plany treningowe

Trenuj mądrze. Osiągaj więcej.

Dlaczego warto skorzystać?

1

Zaplanowany trening

Twój trening przestanie być przypadkowy. Nasi trenerzy przygotują Ci plan treningowy w oparciu o Twoje możliwości. Wszystko po to byś mógł zrobić krok do przodu! 

2

Pomoc w realizacji wyznaczonego celu

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Przebiec maraton? A może jesteś piłkarzem i chcesz dobrze przygotować się do kolejnej rundy? Trenerzy w proEATS pomagają realizować różne cele.

3

Monitoring postępów

Będziesz w stałym kontakcie z trenerem. Pozwoli to Wam na bieżąco weryfikować założenia planu i wprowadzać do niego pewne modyfikacje.

4

Wsparcie profesjonalnego trenera

W naszym zespole są trenerzy, którzy od lat pomagają piłkarzom, biegaczom, kolarzom, zawodnikom sportów walki, kulturystom, a także osobom ćwiczącym na siłowni. Nie ma przy tym znaczenia, czy jesteś zawodowcem, czy też trenujesz jedynie rekreacyjnie.

5

Poprawa samopoczucia

Endorfiny wydzielające się w czasie treningu sprawią, że Twój mózg zaleje fala szczęścia. Jednocześnie dzięki współpracy z trenerem unikniesz przetrenowania organizmu spowodowanego źle dobranym treningiem.

O nas

Portal proEATS został stworzony dla sportowców, którzy chcą osiągać coraz lepsze wyniki. Nie ma przy tym znaczenia, czy uprawiasz sport amatorsko, czy też jesteś zawodowcem. Dla nas liczy się chęć nieustannego podnoszenia sobie poprzeczki. Głęboko wierzymy, że dzięki wsparciu dietetyka, trenera i specjalisty od przygotowania mentalnego jesteś w stanie poprawić swoje wyniki. I my to wsparcie chcemy Ci dać!

Systematyczny, zaplanowany i odpowiednio intensywny – tylko taki trening sprawia, że Twój organizm jest stanie wykonać progres. To właśnie dlatego, oferujemy wiedzę oraz wsparcie profesjonalnych trenerów przygotowania motorycznego, trenerów biegania oraz instruktorów fitness. Ich porady sprawią, że twój proces treningowy będzie skuteczniejszy.

Z kim współpracujemy?

Biegacze

Piłkarze

Siatkarze

Koszykarze

Tenisiści

Zawodnicy sportów walki

Kulturyści

Osoby ćwiczące na siłowni

Lekkoatleci

Pływacy

Jak to działa?

Wypełniasz formularz kontaktowy

Opowiadasz nam o swoich celach i oczekiwaniach

Otrzymujesz plan treningowy

Jesteś w stałym kontakcie z trenerem

Formularz kontaktowy

Po wysłaniu formularza, na maila otrzymasz szczegółowy kwestionariusz z pytaniami odnośnie celów i oczekiwań.