proEATS - zespół

Największą wartością proEATS są osoby tworzące ten projekt. Nasz zespół to dietetycy, fizjoterapeuci i trenerzy, którzy wyróżniają się nie tylko ogromną wiedzą, ale przede wszystkim pasją do wykonywanego zawodu.

Dzięki temu z zaangażowaniem poprawiamy wyniki sportowe naszych podopiecznych!

Dietetyk

Magister dietetyki z wykształcenia ale przede wszystkim z pasji. Absolwentka Dietetyki na Wydziale Lekarskim Krakowskiego Collegium Medicum.

Swoją wiedzę na co dzień poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach.
Od kilku lat związana aktywnie ze sportem. Jest pasjonatką biegów średnio- i długodystansowych, dzięki czemu dokładniej rozumie potrzeby i problemy osób aktywnych fizycznie.

Każdą wolną chwilę spędza w kuchni, dzięki czemu potrafi łączyć smaki, tak że nawet zwykła kanapka smakuje jak śniadanie mistrzów.

Ponadto każdego dnia udowadnia, że za pomocą tego co jemy można osiągnąć sukces w sporcie zarówno zawodowym jak i amatorskim przygotowując biegaczy do zawodów na różnych dystansach i w każdym terenie.

Zawsze uśmiechnięta, wieczna optymistka. Prywatnie miłośniczka aktywnych podróży.

Aneta Winiarz Dudzik trener
Dietetyk, trener personalny

Absolwentka studiów dietetycznych i certyfikowany trener personalny, trener sportu i rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Swoją pasję do aktywności fizycznej i zdrowego żywienia realizuje z powodzeniem od ponad 10 lat. Na co dzień jest trenerem personalnym i dietetykiem prowadzącym własną firmę w Krakowie. W pracy stawia na zdrowie, motywację i regularną kontrolę efektów. Przemiany swoich podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”.

Przez 5 lat startowała w zawodach sylwetkowych, gdzie m.in. dwukrotnie zdobyła tytuł Uniwersyteckiej V-ce Mistrzyni Polski w kategorii bikini fitness. Aneta jest doświadczonym praktykiem, który dba o ciągły rozwój swoich umiejętności. Ukończyła liczne szkolenia w zakresie diety i treningu. Aktualnie jest studentką studiów podyplomowych z dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Organizatorka fit wydarzeń, warsztatów i spotkań o tematyce prozdrowotnej. Uwielbia prowadzić energetyczne treningi grupowe i udzielać się w social mediach. O żywieniu i aktywności fizycznej mogłaby rozmawiać godzinami, bo przecież jest to temat bliski każdemu z nas. Jako młoda mama wie, że pojęcie „FIT” ciągle nabiera dla nas nowego znaczenia, dlatego trendy w dietetyce i sporcie nie są jej obce.

Kinga Żuralska
dietetyk, trener personalny

renerka, instruktor trójboju siłowego, dietetyk, a przede wszystkim pasjonatka zdrowego stylu życia.
Jej przygoda ze świadomym odżywianiem i aktywnością fizyczną zaczęła się od zaburzeń odżywiania.
Dzięki długiej i krętej drodze zdobyła mnóstwo doświadczenia i wiedzy, które przekazuje dalej. Jej celem w pracy na co dzień jest pokazywanie, że zdrowia dieta nie musi być nudna i niesmaczna, a zdrowie nie ma nic wspólnego z głodzeniem się i trenowaniem do skraju własnych możliwości. Kinga uświadamia, jak ważna jest praca nad zmianą nawyków żywieniowych.
Jako trener personalny i instruktor trójboju siłowego uczy jak trenować mądrze i skutecznie. W swojej pracy na co dzień widzi, jak bardzo nie doceniamy świadomej pracy z ciałem, słuchania tego, co ciało nam samo podpowiada, tego jak ważny jest chociażby oddech, sen i balans pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego (piłka nożna)

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją w przygotowaniu motorycznym.
Ukończył kursy m.in EPI, BetterWay, Exos,ISCI, Mauricz TC i FMS
Członek Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego.
Oprócz tego, ze pracuje jako trener przygotowania motorycznego, wciąż jest zawodowym piłkarzem.
Aktualnie gra w 2 lidze w Stali Rzeszów.

Dietetyk Agata Brama

Agata Magdalena Brama

Dietetyk, trener personalny

Jestem Agata i jestem magistrem dietetyki po Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Oprócz prowadzenia działalności dietetycznej, od 2015 roku jestem trenerką personalną. Na co dzień zajmuję się układaniem diet i treningów dla podopiecznych, spełniam się także jako edukatorka żywieniowa w prowadzeniu wykładów i warsztatów związanych ze sportem i dietą. Dietetycznie prowadzę osoby zarówno uprawiające aktywność fizyczną rekreacyjnie, jak i sportowców na bardziej zaawansowanym poziomie. Strategię żywieniową dobieram zawsze indywidualnie do warunków i możliwości każdego z moich podopiecznych.

Prywatnie swoją przygodę ze sportem zaczynałam od tańca. Poprzez fitness, trening kulturystyczny i CrossFit doszłam do aktualnego etapu, w którym to pływanie, bieganie i joga sprawiają mi najwięcej radości. Mogłabym tutaj dodać że zimą regularnie morsuję, ale podobno na nikim to już nie robi wrażenia